Ljussax 1800-talets början brännförgylld

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSAX, 1800-talets början, brännförgylld, blomdekor i relief, på stödfötter, höjd 3,5, längd 17 cm

407227

2016-09-21