Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVEN LIDBERG (1944-2009): Figurscen, signerad S Lidberg, olja på pannå, ca 46x55 cm

407233

2016-09-21