Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
IVAN CONSTANTIN (född 1895-?): Flickorträtt, signerad och daterad Constantin -1930 olja på duk, ca 106x65 cm
Omfattande dukskador
407235
2016-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här