Ivan Constantin oljemålning

Ivan Constantin oljemålning
Ivan Constantin oljemålning
Ivan Constantin oljemålning
Ivan Constantin oljemålning
Ivan Constantin oljemålning
Ivan Constantin oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN CONSTANTIN (född 1895-?): Flickorträtt, signerad och daterad Constantin -1930 olja på duk, ca 106x65 cm

Omfattande dukskador

407235

2016-09-21