Sto 1900-talets mitt

Sto 1900-talets mitt
Sto 1900-talets mitt
Sto 1900-talets mitt
Sto 1900-talets mitt
Sto 1900-talets mitt
Sto 1900-talets mitt
Sto 1900-talets mitt
Sto 1900-talets mitt
Sto 1900-talets mitt
Sto 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, 1900-talets mitt, kromad stomme, karmar och detaljer i svärtat trä, soppad sits och rygg i gult skinn, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, sitsens klädsel med skador

407246

2016-09-21