Sto 1900-talets mitt
2016-09-21
407246
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOL, 1900-talets mitt, kromad stomme, karmar och detaljer i svärtat trä, soppad sits och rygg i gult skinn, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, sitsens klädsel med skador