Marc Chagall färglitografi

Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): "Le Prophete Daniel avec les lions", färglitografi 1956, Mourlot 142 34x25 cm
Litteratur: Mourlot 605
Skador: Mittveck

407247

2016-09-21