Grind i svart smide

Grind i svart smide
Grind i svart smide
Grind i svart smide
Grind i svart smide

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRIND, 2 delar, 1900-talets första hälft, svartmålat smide, höjd 90, bredd 150 cm

Skador, färgbortfall

407257

2016-09-21