Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POTTSKÅP med sarg, 1900-tal, fanérat med mahogny och andra träslag, dekorrand med intarsia, höjd 78, 42x30 cm

Ytskador

407266

2016-09-21