Ulf Greder "Gainsborough quartet"

Ulf Greder
Ulf Greder

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Gainsborough quartet", signerad UlfGreder, numrerad, Ulf Greder, 341/360 färgserigrafi, ca 92x77 cm, oramad

407270

2016-09-22