Ulf Greder "Place S:t Claire"

Ulf Greder
Ulf Greder

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949): "Place S:t Claire"", signerad Ulf Greder, numrerad 346/360, färglitografi, ca 73x88 cm, oramad

407273

2016-09-22