Mona Huss Wallin

Mona Huss Wallin
Mona Huss Wallin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Motiv från Lofoten, signerad M. Huss W. 80, 443/460, färglitografi, ca 49x42,5 cm

407277

2016-09-22