Walasse Ting färglitografi

Walasse Ting färglitografi
Walasse Ting färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TING WALASSE (Kina, 1929-2010): Figurkomposition med häst, signerad och numrerad 26/200, färglitografi, 45x59 cm

407285

2016-09-22