Sekretär sengustaviansk

Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk
Sekretär sengustaviansk

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, 2-delad, fanérad i mahogny, beslag i mässing, skiva i kalksten, höjd 120, 114x54 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre fanérskador, sprickor, skiva med nagg

407289

2016-09-22