Sekretär sengustaviansk
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SEKRETÄR, omkring 1800, sengustaviansk, 2-delad, fanérad i mahogny, beslag i mässing, skiva i kalksten, höjd 120, 114x54 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre fanérskador, sprickor, skiva med nagg
407289
2016-09-22