Skåp i valnöt senbarock
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, valnöt, 1700-tal, senbarock, överskåp invändigt med hyllplan samt två lådor, underskåp med bakomliggande hyllplan, höjd ca 229, 129x60 cm
Lagningar, slitage, torrsprickor, fanérbortfall, senare beslag
407298
2016-09-22