Skåp i valnöt senbarock

Skåp i valnöt senbarock
Skåp i valnöt senbarock
Skåp i valnöt senbarock
Skåp i valnöt senbarock
Skåp i valnöt senbarock
Skåp i valnöt senbarock
Skåp i valnöt senbarock
Skåp i valnöt senbarock
Skåp i valnöt senbarock
Skåp i valnöt senbarock
Skåp i valnöt senbarock
Skåp i valnöt senbarock

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, valnöt, 1700-tal, senbarock, överskåp invändigt med hyllplan samt två lådor, underskåp med bakomliggande hyllplan, höjd ca 229, 129x60 cm

Lagningar, slitage, torrsprickor, fanérbortfall, senare beslag

407298

2016-09-22