Carl Riise

Carl Riise
Carl Riise
Carl Riise
Carl Riise
Carl Riise
Carl Riise

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL RIISE (född 1920): Komposition, monogramsignerad, olja på duk, ca 118x84 cm

407322

2016-09-22