Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
EMIL LINDGREN (1866-1940): Ostronplockerskor, signerad Emil Lindgren La Manche, olja på duk, ca 68x90 cm
Zustandsbeschreibung
407327
2016-09-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner