Kimono siden Japan

Kimono siden Japan
Kimono siden Japan
Kimono siden Japan
Kimono siden Japan
Kimono siden Japan
Kimono siden Japan

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KIMONO, siden, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av blommor, längd ca 148 cm

Slitage, fläckar

407330

2016-09-22