Axel Olson oljemålning

Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning
Axel Olson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

AXEL OLSON (1899-1986): "Poseidon", signerad Axel Olson, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 16x23 cm

Kuntoraportti

407336

Päivämäärä:

2016-09-22