Karl Örbo olja på duk porträtt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL ÖRBO (1890-1958): Porträtt, signerad K. Örbo, olja på duk, ca 46x56 cm
PROVENIENS: LIljevalchs Konsthall 1922

407354

2016-09-22