Sten Ekendahl olja på duk

Sten Ekendahl olja på duk
Sten Ekendahl olja på duk
Sten Ekendahl olja på duk
Sten Ekendahl olja på duk
Sten Ekendahl olja på duk
Sten Ekendahl olja på duk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN EKENDAHL (1900-tal): Nordafrikansk kvinna, signerad, olja på duk, ca 56x46 cm

407356

2016-09-22