Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv från Sandhamn, signerad Roland S, 185/360, färglitografi, ca 33x44 cm

Fläckar fuktskador

407373

2016-09-22