Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ALEXANDER CALDER (1898-1976), Komposition, signerad Calder, 86/90, färglitografi, ca 49x64 cm
Ej examinerad ur ram
407375
2016-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här