Brickbord vitmålat

Brickbord vitmålat
Brickbord vitmålat
Brickbord vitmålat
Brickbord vitmålat
Brickbord vitmålat
Brickbord vitmålat
Brickbord vitmålat
Brickbord vitmålat

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

BRICKBORD, sekelskiftet 1900, svarvade ben, med sarg, vitmålat, höjd 83, 86x47 cm

Lagningar/skador, senare bemålat

407382

2016-09-22