Relief Stig Blomberg

Relief Stig Blomberg
Relief Stig Blomberg
Relief Stig Blomberg
Relief Stig Blomberg
Relief Stig Blomberg
Relief Stig Blomberg
Relief Stig Blomberg
Relief Stig Blomberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG BLOMBERG (1901-1970): Pojkhuvud, signerad Stig Blomberg, terracotta, höjd 32 cm inklusive träsockel

Nagg på bl a örat

407426

2016-09-22