Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL ERDMANN (1873-1954), Gränd i Gamla stan, Stockholm, signerad Ax Erdmann, daterad 1918, olja på duk, ca 77 x 50 cm
407435
2016-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här