Michel Potage blandteknik

Michel Potage blandteknik
Michel Potage blandteknik
Michel Potage blandteknik
Michel Potage blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MICHEL POTAGE (Frankrike, född 1949): "Le regard du sound", signerad och daterad M Potage -74, blandteknik på papper, 44x62 cm

407444

2016-09-22