Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUSTAF FJAESTAD (1868-1948), Vägen till Ture Ander, osignerad, intygad på baksidan av konstnärens dotter Agneta Nordmark 1999, olja på pannå, 31x39 cm
407445
2016-09-22
Gör en kostnadsfri värdering här