Gustav Fjaestad olja

Gustav Fjaestad olja
Gustav Fjaestad olja
Gustav Fjaestad olja
Gustav Fjaestad olja

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUSTAF FJAESTAD (1868-1948), Vägen till Ture Ander, osignerad, intygad på baksidan av konstnärens dotter Agneta Nordmark 1999, olja på pannå, 31x39 cm

407445

2016-09-22