Gucci attachéväska

Gucci attachéväska
Gucci attachéväska
Gucci attachéväska
Gucci attachéväska
Gucci attachéväska
Gucci attachéväska
Gucci attachéväska
Gucci attachéväska

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUCCI, attachéväska, 1980-tal, blått skinn, monogrammönster, kombinationslås, 32x43 cm

Bruksslitage

407466

2016-09-22