Gucci attachéväska
2016-09-22
407466
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUCCI, attachéväska, 1980-tal, blått skinn, monogrammönster, kombinationslås, 32x43 cm
Bruksslitage