Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROBERT HENRY ROE (1793-1880): Hjortar i landskap, Rob Henry Roe 1878, olja på duk, ca 71,5x143 cm
Krackeleringar, retuscher
407487
2016-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här