Hänge kors

Hänge kors
Hänge kors
Hänge kors
Hänge kors
Hänge kors
Hänge kors

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HÄNGE, förgyllt, i form av kors, i mitten en blomkvist med dekor av fasettslipad röd sten och 3 pärlor, omkring 1900, höjd inkl ögla ca 6 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bucklor

407498

2016-09-24