Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HÄNGE, förgyllt, i form av kors, i mitten en blomkvist med dekor av fasettslipad röd sten och 3 pärlor, omkring 1900, höjd inkl ögla ca 6 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bucklor
407498
2016-09-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner