Sjömanskista 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SJÖMANSKISTA, sent 1800-tal, furu, bemålad i mörkgrönt, brunbetsat lock, originalhandtag i makramé, höjd 41, 90 x 43 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage, senare brunbets
407501
Päivämäärä:
2016-09-23