Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
ANNIKA REUTERSWÄRD, stolar, 6 st., "Filippa", Fogia, bokfaner, grön klädsel, sitthöjd ca 47 cm
Klädsel med slitage samt fläckar
407505
2016-09-23