Annika Reuterswärd Flilippa

Annika Reuterswärd Flilippa
Annika Reuterswärd Flilippa
Annika Reuterswärd Flilippa
Annika Reuterswärd Flilippa
Annika Reuterswärd Flilippa
Annika Reuterswärd Flilippa
Annika Reuterswärd Flilippa
Annika Reuterswärd Flilippa
Annika Reuterswärd Flilippa
Annika Reuterswärd Flilippa

Klubbat för:

1 900 SEK

3 000 SEK

ANNIKA REUTERSWÄRD, stolar, 6 st., "Filippa", Fogia, bokfaner, grön klädsel, sitthöjd ca 47 cm

Klädsel med slitage samt fläckar

407505

2016-09-23