Fåtöljer engelsk stil

Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil
Fåtöljer engelsk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, engelsk stil, 1900-talets slut, lösa samt djuphäftade plymåer, röd klädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, en botten defekt

407512

2016-09-23