Horby lok och vagnar spår H0
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HORNBY LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av ånglok "Silver King" 60016, ånglok "Duchess of Montrose" 46232, 2 personvagnar M26133, Resturangvagn W9562 samt personvagn M4183
Funktioner ej testade, smärre skador
407524
2016-09-29