Horby lok och vagnar spår H0

Horby lok och vagnar spår H0
Horby lok och vagnar spår H0
Horby lok och vagnar spår H0
Horby lok och vagnar spår H0

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HORNBY LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av ånglok "Silver King" 60016, ånglok "Duchess of Montrose" 46232, 2 personvagnar M26133, Resturangvagn W9562 samt personvagn M4183

Funktioner ej testade, smärre skador

407524

2016-09-29