Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TANTO, mei, nagasa 21 cm, habaki i silver, tsuka i rockaskinn, kodzuka med pressat fäste med förgylld dekor av kanin mm, saya i svart lack
smärre lackskador
407537
2016-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här