Tanto

Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto
Tanto

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TANTO, mei, nagasa 21 cm, habaki i silver, tsuka i rockaskinn, kodzuka med pressat fäste med förgylld dekor av kanin mm, saya i svart lack

smärre lackskador

407537

2016-10-13