Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄDERSTATION, Wilhelm Lambrecht KG, 1950/60-tal, instrument i trälåda samt fristående hygrometer, låda höjd ca 33 samt 66 cm lång
Ej funktionstestad, smärre slitage
407540
2016-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här