Väderstation

Väderstation
Väderstation
Väderstation
Väderstation
Väderstation
Väderstation
Väderstation
Väderstation

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄDERSTATION, Wilhelm Lambrecht KG, 1950/60-tal, instrument i trälåda samt fristående hygrometer, låda höjd ca 33 samt 66 cm lång

Ej funktionstestad, smärre slitage

407540

2016-09-23