Gunnel Sahlin glas

Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas
Gunnel Sahlin glas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNEL SAHLIN, skulptur, glas, i form av aubergine, Kosta Boda, aubergine i botten signerad och numrerad Kosta Boda Atelier Gunnel Sahlin 98914 samt gul och orange pumpa Artist coll 99023 resp 98917, höjd ca 30 cm

orange pumpa med lagat skaft

407541

2016-09-23