Gunnel Sahlin glas
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNEL SAHLIN, skulptur, glas, i form av aubergine, Kosta Boda, aubergine i botten signerad och numrerad Kosta Boda Atelier Gunnel Sahlin 98914 samt gul och orange pumpa Artist coll 99023 resp 98917, höjd ca 30 cm
orange pumpa med lagat skaft
407541
2016-09-23