Eva Englund glas Pukeberg
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
EVA ENGLUND, "Malakit", skål, skålfat, Pukeberg, halvtransparent grönt opalglas, båda signerade och daterad E. Englund Pukeberg -91, höjd ca 17, diameter 23, skålfatets diameter 36 cm
Kuntoraportti
407548
Päivämäärä:
2016-09-23