Eva Englund glas Pukeberg

Eva Englund glas Pukeberg
Eva Englund glas Pukeberg
Eva Englund glas Pukeberg
Eva Englund glas Pukeberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

EVA ENGLUND, "Malakit", skål, skålfat, Pukeberg, halvtransparent grönt opalglas, båda signerade och daterad E. Englund Pukeberg -91, höjd ca 17, diameter 23, skålfatets diameter 36 cm

Kuntoraportti

407548

Päivämäärä:

2016-09-23