David Rosén soffbord

David Rosén soffbord
David Rosén soffbord
David Rosén soffbord
David Rosén soffbord
David Rosén soffbord
David Rosén soffbord
David Rosén soffbord
David Rosén soffbord
David Rosén soffbord
David Rosén soffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAVID ROSÉN, soffbord, 1950/60-tal, skiva fanérad med mahogny, benställnig i bok, Westbergs, Tranås, höjd ca 56, 118x61 cm

Slitage

407551

2016-09-23