Gunnar Greiber

Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber
Gunnar Greiber

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR GREIBER (1919-2011): Mansfigur, signerad Greiber, olja på duk, 81x60 cm

Färgbortfall

407558

2016-09-24