Tågtillbehör spår Ho
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÅGTILLBEHÖR, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av Märklin stationshus 419, Perrong 423, 2 st omärkta staionshus, dessutom medföljer omärkt övergång med hus i skala O
Diverse skador, delar saknas
407570
2016-09-29