Tågtillbehör spår Ho

Tågtillbehör spår Ho
Tågtillbehör spår Ho
Tågtillbehör spår Ho
Tågtillbehör spår Ho
Tågtillbehör spår Ho
Tågtillbehör spår Ho
Tågtillbehör spår Ho
Tågtillbehör spår Ho
Tågtillbehör spår Ho
Tågtillbehör spår Ho
Tågtillbehör spår Ho
Tågtillbehör spår Ho

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÅGTILLBEHÖR, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av Märklin stationshus 419, Perrong 423, 2 st omärkta staionshus, dessutom medföljer omärkt övergång med hus i skala O

Diverse skador, delar saknas

407570

2016-09-29