Barbara Heribertz blandteknik

Barbara Heribertz blandteknik
Barbara Heribertz blandteknik
Barbara Heribertz blandteknik
Barbara Heribertz blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARBARA HERIBERTZ (1900-tal): Komposition med 1950-talspar, blandteknik, signerad, 46x47 cm

407574

2016-09-25