Bruno Karlsson "Tyska Brinken" olja på duk

Bruno Karlsson
Bruno Karlsson
Bruno Karlsson
Bruno Karlsson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO KARLSSON (född 1927): "Tyska Brinken, från Munkbron - Stockholm", signerad och daterad Bruno Karlsson, -71, olja på duk, ca 67,5x53,5 cm

407602

2016-09-23