Lioner tågset spår O
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LIONEL TÅGSET, spår 0, 1940-50-tal, elektriskt svart ånglok med tender 2020, godsvagn "Baby Ruth", tankvagn "Sunoco", 2 öppna godsvagar "Pennsylvania" 347000 samt godsvagn "Pennsylvania" 477618
Funktioner ej testade, diverse skador
407612
2016-09-29