Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRVBORD, ek, förkromad benställning, specialtillverkat av Asplund för inredning av ett kontor, höjd ca 73, 170x85 cm
Briksslitage, repor
407616
2016-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här