Skrivbord Asplund Design

Skrivbord Asplund Design
Skrivbord Asplund Design
Skrivbord Asplund Design
Skrivbord Asplund Design
Skrivbord Asplund Design
Skrivbord Asplund Design
Skrivbord Asplund Design
Skrivbord Asplund Design

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRVBORD, ek, förkromad benställning, specialtillverkat av Asplund för inredning av ett kontor, höjd ca 73, 170x85 cm

Briksslitage, repor

407616

2016-09-23