Karmstolar gripsholmsfåtöljer
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, s ka gripsholmsmodell, IKEAs 1700-talsserie, massiv björk, träskuren dekor, lösa vändbara plymåer, rutig klädsel i blått, sitthöjd ca 42 cm
Sittplymåer med slitage på en sida
407619
2016-09-23