Karmstolar gripsholmsfåtöljer

Karmstolar gripsholmsfåtöljer
Karmstolar gripsholmsfåtöljer
Karmstolar gripsholmsfåtöljer
Karmstolar gripsholmsfåtöljer
Karmstolar gripsholmsfåtöljer
Karmstolar gripsholmsfåtöljer
Karmstolar gripsholmsfåtöljer
Karmstolar gripsholmsfåtöljer

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, s ka gripsholmsmodell, IKEAs 1700-talsserie, massiv björk, träskuren dekor, lösa vändbara plymåer, rutig klädsel i blått, sitthöjd ca 42 cm

Sittplymåer med slitage på en sida

407619

2016-09-23