Buddafigur mässing

Buddafigur mässing
Buddafigur mässing
Buddafigur mässing
Buddafigur mässing
Buddafigur mässing
Buddafigur mässing
Buddafigur mässing
Buddafigur mässing

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, sittande buddafigur, mässing, 1800-/1900-tal, höjd ca 19 cm

Slitage

407628

2016-09-23