Telefon Tyco lego

Telefon Tyco lego
Telefon Tyco lego
Telefon Tyco lego
Telefon Tyco lego
Telefon Tyco lego
Telefon Tyco lego

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TELEFON, konstruktion i Lego, 1980-tal, tillverkare Tyco, ca 18x19 cm

Bruksslitage

407638

2016-09-23